Відкриття галереї та персональна виставка Ірини Кваші

Відкриття творчої майстерні!

Сьогодні, 17 січня, в районі супермаркету “АТБ” на Калініна в колишньому магазині “Puledro” відкрилася творча майстерня.
“Головна думка – це якийсь союз художників в олександрійських масштабах.
 – Будуть проходити виставки, ярмарки. Мрію поставити піаніно і збирати квартирники за участю музикантів, художників і поетів. Ну, і плюс, моя робоча зона і робота з клієнтами. Наприклад, зможемо знайти для замовника портретиста або художника необхідного жанру “.
“Напевно, раніше наші художники могли виставлятися тільки в музеї.”
Запросила гітариста Олександра Помогаева та його друзів, був фуршет з цукерками і шампанським, люди поспілкувалися між собою “.
На відкритті були присутні друзі, та журналісти. З публічних людей помічені власники ТОВ “Степ” Геннадій і Максим Замрікі. 
Приміщення знайшла “на удачу” по оголошенню “ВКонтакте”. Написала, мовляв, чи немає бажаючих поділитися нерухомістю заради культури. На оголошення відгукнувся Максим Замріка і віддав безкоштовно в оренду торговий салон.
Майстерня буде працювати з 9 до 16 крім вихідних. Перша виставка очікується до 8-го Березня. Її робоча назва “Квіткова тема”. Хочу зібрати експозицію з робіт художників в жанрі натюрморту та всього, що пов’язано з квітами.

Translate »