КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА “Щаслива дитина- квітуча УкраїнаЇ”

КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА “Щаслива дитина- квітуча УкраїнаЇ”

  Сьогодні, 12 березня, в актовій залі Дитячої бібліотеки пройшло нагородження учасників конкурсу дитячого малюнка “Щаслива дітіна- Квітуча Україна” дипломами учасника. Цей всеукраїнський конкурс щорічно проводить галерея “Єлисаветград” (г.Кропівніцкій) і Микола Миколайович Цуканов (власник галереї) дав нам відповідальне завдання-роздати дітям дипломи Календр. Але ми не втрималися і закотили цілий міні-свято))). Вже за традицією я звернулася до наших рукодільниць, художникам, фотографу і візажиста і вони охоче вибрали вподобану роботу і передали подарунок.

   А співробітники бібліотеки (директор Лариса Володимирівна та інші) допомогли організувати невеличкий концерт. Для присутніх співали Христина Пушкарьова (солістка вокального ансамблю “Фаворит”), Олена Кравцова і рководітель ВА “Фаворит” Наталія Подкур. Танцювала солістка хореографічного колективу “Стиль” Міського Палацу культури (керівник Софія Слуцька-Жир), а відкривала захід лауреат і дипломант всеукраїнської олімпіади “Голос країни”, солістка ВА “Фаворит” Юлія Кузьменко.

  Діти отримали подарунки від візажист Дар’ї Журавльової,

 -Мастер мозаїки з яєчної шкаралупи Валентини Ковальчук,

 -Мастер хенд-мейд студії “Щастя в подарунок” (ТЦ Максі) Ольги Гавриленко,

-керівника театру дитячої моди “Ольга Моделс” Олени Лафи,

 -Мастер петриківського розпису Анни Душин,

-Мастер прикрас і натуральної косметики Цибуленко Вікторії,

 -Мастер в’язаних іграшок Вікторії Романової,

 -фотографії Тамаріко, 

-худониці члена “Спілки митців Олександрійщіні” Еліни Кокошніковой

 -художницігалериста Ірини Кваші.

   Солодкий стіл допомогли організувати відомі журналісти нашого міста-Руслан Гаврилов (сайт “Моя Олександрія”) і Олена Карпачова (газета “Олександрійський тиждень”). І сьогодні галерея “VashART” дала старт новому конкурсу дитячого малюнка “Дитячі мрії”! Умови: формат А3, має бути намальовано на папері, техніка будь-яка, вік-від 5 до 15 років. Стоп прийому малюнків 15 травня, виставка 21 травня. З усіх питань звертатися за тел 099 744 0 712 і 093 376 35 06 Ірина.

   ПиСи. Хто хоче виступити спонсором (подарувати своє творіння або набори для творчості і тп.) – будемо дуже раді))

   ПИПИСИ. Розшукуємо Івана Молотюженко, Сергія Білана, Марію Матковскую їх чекають дипломи та подарунки в біблітеке

 

Залишити відповідь

Вийти з меню