Краса врятує світ, а ми її створюємо!

У чому унікальність Vashart Gallery? Наводимо 5 рис:

 1. ВІДКРИТТЯ І ПІДТРИМКА ТАЛАНТІВ
У нашому невеличкому місті Олександрія є багато талановитих людей. Галерея об’єднала різні напрямки мистецтва- художників, фотографів, поетів, музикантів, майстрів хенд-мейд, ремісників тощо. Ми розглядаємо та підтримуємо різноманітні пропозиції- організовуємо виставки, поетичні вечори, надаємо консультації, допомагаємо з продажем товарів, відкриваємо нові імена та знайомимо містян з ними.. Ми даємо простір для подальшого розвитку.

2. ПРАЦЮЄМО НА РЕЗУЛЬТАТ
Наша галерея проводить майстер-класи з різних напрямків мистецтва для дорослих та дітей. Ми зацікавлені в результатах навчання, а не в процесі. Наші талановиті митці діляться своїми знаннями і отримують гідну оплату, а учні опановують нові методи сучасного мистецтва, тим самим розвивають свої здібності і в Олександрії народжуються нові таланти. Ми націлені на  підвищення культурного розвитку міста. 

 3. АРТ ПІАР МІСТА
Vashart gallery робить виставки робіт Олександрійських художників в інших містах України. Спілкуючись з відвідувачами таких виставок часто звучить питання: “Олександрія? А що це за місто”? І ми, демонструючи роботи, з гордістю розповідаємо про наш рідний край, що саме з нього походять такі видатні таланти і Олександрія відкривається для них як місто, де активно розвивається мистецтво

 4. МОЛОДА і НЕЗАЛЕЖНА КОМАНДА
Команда Vashart gallery складається з молодих професіоналів, котрі мають купу енергії та ентузіазму, вірять у свою справу. Ми не підпорядковані жодній організації і працюємо винятково для розвитку мистецтва, наших відвідувачів і нашого міста. Галерея систематично проводить заходи, що користуються попитом містян. А різноманітність напрямків дозволяє кожному обирати діяльність до смаку. 

 5. У НАС СОЦІАЛЬНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО
VashArt gallery розв’язує суспільні проблеми. Ми активно залучаємо громадян до участі у соціальних ініціативах, навчаємо волонтерів, об’єднуємо громадян навколо соціальних проблем, разом шукаємо рішення. VashArt gallery

Translate »