Персональна виставка «Феєрія життя» Осики Тетяни.

«Феєрія життя»

На виставку картин фінансового директора групи компаній “УкрАгроКом” Тетяни Осики приїхав народний депутат Анатолій Кузьменко. Експозиція відкрилася в галереї VashArt в Олександрії сьогодні, 21 лютого.

За словами Кузьменко, який до обрання депутатом офіційно очолював “УкрАгроКом”, він приїхав підтримати співробітницю. “Фахівець високого рівня, дуже”, – сказав нардеп, характеризуючи професійні якості Осики як фінансиста.

Тетяна – житель Олександрії, педагог за освітою, математик. Пізніше отримала бухгалтерську освіту. Працює фінансовим директором групи компаній “УкрАгроКом” (входить в ТОП-22 аграрних компаній України). Пише картини у вільний час. Малює акриловими фарбами пейзажі і натюрморти.

 Виставку супроводжували жива скрипка і фуршет. Одну картину розіграли серед присутніх. Приз дістався журналістові газети “Сільський вісник” Наталі Луценко.

 

 Експозиція триватиме до 5 березня, вхід вільний. Галерея працює по вулиці Червоноармійській, 56 (район супермаркету АТБ на Калініна). Вхід по буднях з 9 до 16 годин, у вихідні – з 11 до 19. Придбати картину можна за ціною 400-1000 гривень.
Translate »