Про нас

 

Перша і єдина Олександрійська художня галерея.

ВІДКРИТТЯ І ПІДТРИМКА ТАЛАНТІВ
У нашому невеличкому місті Олександрія є багато талановитих людей. Хтось має талант художника, а хтось має нові, цікаві ідеї. Vashart gallery готова розглянути і підтримати такі починання, здатна організувати виставки, надати консультації, допомогти з продажем товарів. Тим самим галерея дає простір для подальшого розвитку і натхнення майстрам.

ПРАЦЮЄМО НА РЕЗУЛЬТАТ
Наша галерея надає можливість проведення майстер-класів. Уроки можуть  відвідувати як діти так і дорослі. Ми зацікавлені в результатах навчання, а не процесі. Наші талановиті митці мають можливість ділитися своїми знаннями і отримати оплату. А учні пізнають нові методи по створенню “краси”, тим самим наші відвідувачі розвивають свої здібності, і в Олександрії народжуються нові таланти. Ми в цілому націлені на  підвищення культурного розвитку міста.

АРТ ПІАР МІСТА

Vashart gallery має можливість виставляти роботи Олександрійських художників в інших містах України, а також закордоном. Спілкуючись з відвідувачами таких виставок часто звучить питання: “Олександрія? А що це за місто”? І ми демонструючи роботи, з гордістю розповідаємо про наш рідний край, що саме з нього походять такі видатні таланти. Олександрія відкривається для них як гарний куточок України де створюють красу.

МОЛОДА, НЕЗАЛЕЖНА КОМАНДА
Команда Vashart gallery складається з молодих професіоналів котрі мають купу енергії та ентузіазму, вірять у свою справу. Ми працюємо винятково для розвитку галереї, наших відвідувачів і нашого міста. Галерея систематично проводить виставки, майстер-класи та інші заходи, що користуються попитом містян. А різноманітність напрямків дозволяє кожному обирати діяльність до смаку. Також ми готові завжди прикрасити своїм запальним настроєм кожне свято в місті та за його межами.